قفسه بایگانی ریلی

در اکثر سازمان ها و ارگان ها به دلیل نگهداری اسناد و مدارک مسئله کمبود فضا بسیار مطرح می‌باشد و البته لازم به ذکر است که استفاده بهینه از فضایی که در اختیار است یکی از مسائلی است که در مشاغل به منظور ذخیره سازی، قفسه بندی و هم چنین بایگانی محصولات، ابزارها، کتاب ها و اسناد و مدارک مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاید برای شما عزیزان سوالی باشد که آیا قفسه بایگانی ریلی یا کمد بایگانی ریلی میتواند راه حلی مناسب جهت کاهش نگرانی های تمامی کسب و کارهای بزرگ و کوچک به دلیل کمبود فضای و همچنین هزینه های گزاف مانند اجاره بها باشد؟ در ادامه به بررسی این محصول کاربردی که همه افراد آن را با نام قفسه بایگانی ریلی میشناسند میپردازیم. پس با مجموعه پومر همراه باشید.

کاربرد قفسه بایگانی ریلی چیست؟

قفسه بایگانی ریلی همانطور که از نامش پیداست یک سیستم بایگانی ریلی با طراحی انعطاف پذیر است که میتواند قفسه های بایگانی ریلی را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کند. قفسه ریلی میتواند به صرفه جویی کل فضای اتاق شما عزیزان کمک کند تا شما عزیزان بتوانید از تمامیه قسمت های محیط اتاقتان استفاده کنید.

قفسه بایگانی ریلی در چه محیط هایی مورد استفاده قرار میگیرد؟

همانطور که در توضیحات بالا گفته شد قفسه بایگانی ریلی میتواند برای اکثر کسب و کارها، سازمان ها، ادارات، موزه ها، انبارها، کتابخانه ها مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از قفسه ریلی میتوانید حداکثر ظرفیت ذخیره سازی را افزایش داد و همچنین تمامی مواردی که ممکن است دغدغه تمامیه کسب و کارها باشد را رفع نماید.

قفسه بایگانی ریلی

حرکت قفسه بایگانی ریلی چگونه است؟

شاید برای شما عزیزان این سوال پیش بیاید که حرکت قفسه های ریلی به چه صورتی میباشد؟ باید گفت که زمانی که در محیط اداری فضای کافی ندارید قفسه بایگانی ریلی بهترین گزینه می‌باشد که میتواند یکی از گزینه های مناسب برای جایگرینی کمدها و یا قفسه های دیواری باشد.

شما عزیزان مجبور هستید قفسه ثابت فلزی را با چکش زدن یا به وسیله پیچ به کف زمین متصل کنید و اگر میخواهید آن را جدا کنید و به مکان دیگری انتقال دهید. حرکت قفسه های بایگانی ریلی این امکان را به شما می دهد تا قفسه ها را تنظیم نمایید.

پومر|قفسه بایگانی ریلی

قفسه بایگانی ریلی

مزایای استفاده از قفسه بایگانی ریلی

افزایش رشد موثر

قفسه بایگانی ریلی اکنون جایگزین روش های قدیمی سنتی می‌شود به دلیل استفاده طولانی مدت جهت ذخیره سازی اسناد و مدارکی که ارائه می‌شود. این سیستم الکترونیکی ریلی بالاترین تراکم ذخیره سازی را ارائه می‌دهد تا شما عزیزان بتوانید برنامه ریزی برای گسترش کوتاه مدت و یا بلند مدت در فضاهای موجود را داشته باشید.

قابلیت تنظیم ذخیره سازی و نگهداری

سیستم های قفسه بایگانی ریلی اتوماتیک نیز میتواند یکی از مناسب ترین سیستم بایگانی برای نیاز های انبار شخصی شما عزیزان باشند که شما به آسانی بتوانبد این سیستم راتنظیم کنید. البته استفاده از قفسه بایگانی ریلی ( بایگانی ریلی) یک گزینه مناسب می باشد، که کمدهای عمیق و پایه های ریلی سنگین میتواند هر بار سنگینی از جمله جعبه را نیز تحمل کند.

افزایش راندمان فضا

با استفاده از قفسه بایگانی ریلی میتوانید فضای بیشتری را برای کارهای متفاوت دیگر در فضای محل کار و یا اتاق شخصی خود صرف کنید و در مقایسه با قفسه های دیواری یا قفسه های اداری فضای کمتری را اشغال میکند.

بهره وری بهبود یافته

شما عزیزان میتوانید با استفاده از بایگانی ریلی وقت خود را برای کارهای روزانه آزاد کنید.

افزایش امنیت ذخیره سازی

اگرچه میتوان گفت دستگاه های زیادی هستند قفل دارو دارای سیستم ذخیره سازی متحرک هستند. که سیستم های قفسه ریلی برقی- الکترونیک نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد و از طریق ویژگی های ایمنی الکترونیکی یا کنترل رمز گذاری شده پین، دسترسی از راه دور را به شما عزیزان ارائه می‌دهد و این مورد هم قابل ذکر است که افرادی که به سیستم قفسه ریلی برقی- الکترونیکی دسترسی دارند میتوانند از محتوای داخل سیستم استفاده کنند.

محیط ایمن تر

با استفاده از سیستم قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی می توانید با خیالی آسوده، ورودی الکترونیکی را جابه جا کنید. البته سیستم های ذخیره سازی بیشتری گزینه را جهت محافظت کاربران و موارد ذخیره شده ارائه می‌دهد.

مقرون به صرفه

زمانی که شما عزیزان میخواهید سیستم بایگانی ریلی را با قفسه های بایگانی سنتی مقایسه کنید متوجه میشوید که قفسه بایگانی سنتی فضای بیشتری را جهت ذخیره سازی داده ها و اسناد و کالا در اختیار دارد ولی سیستم بایگانی ریلی فضای کمتری را برای داده ها و اسناد خود در نظر می‌گیرد.

قفسه بایگانی ریلی

قفسه بایگانی ریلی

سخن آخر

مجموعه پومر، یکی از بهترین شرکت های تولید کننده در جهت تولید قفسه ثابت فلزی، قفسه کتابخانه ثابت، قفسه بایگانی دوار، قفسه ریلی مکانیکی، قفسه ریلی برقی-الکترونیک، قفسه ریلی اتوماتیک، قفسه ریلی ترکیبی، قفسه ریلی کتابخانه، قفسه ریلی چند منظوره، و قفسه ریلی انبار می‌باشد و بهترین مشاوره خرید را متناسب با کسب و کار شما عزیزان به شما ارائه می‌دهد و شما عزیزان میتوانید جهت خرید محصول مورد نظر با کارشناسان مجموعه پومر در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *