قفسه بایگانی ریلی چند منظوره

قفسه بایگانی چند منظوره شرکت پومر( کمد بایگانی چند منظوره) جز دسته خانواده قفسه ریلی مکانیکی می‌باشد، قفسه بایگانی چند منظوره به دلیل استفاده گسترده آن در صنعت، طرفداران بی شماری دارد و بسته به نیاز و طراحی مشتری تولید و طراحی می‌شود. این قفسه ها کاربرد های متنوعی دارند که امکان جانمایی انواع مختلفی از محصولاتی که روزانه با آن سرو کار دارید از قبیل لباس، کشو قطعات، انواع سند ها و مارک، نقشه و غیره را فراهم می‌کند. طبقات قفسه بایگانی ریلی چند منظوره طوری طراحی شده است که امکان جابه جایی راحت را به اپراتور در فواصل بین هر کفه را می‌دهد. می‌توان گفت قفسه بایگانی ریلی چند منظوره در سه نوع بایگانی ریلی چند منظوره اتوماتیک و  و قفسه بایگانی چند منظوره مکانیکی و قفسه بایگانی ریلی چند منظوره برقی، بنا به درخواست مشتری با ابعاد اندازه مورد نیاز قابل تولید می‌باشد.

کاربرد قفسه بایگانی ریلی چند منظوره

همانطور که گفته شد این مدل قفسه ها در کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد از جمله ارگان های دولتی، کارخانه ها، مغازه ها، موزه ها و حتی در خانه و غیره می‌توان بیش ترین استفاده را از این قفسه های ریلی چند منظوره انجام داد، به دلیل تنوع در ابعاد و اندازه وکاربرد بی نظیری که دارند، که یکی از پرطرفدار ترین انواع قفسه های ریلی در شرکت پومر شناخته شده اند که به دلیل تنوع بیشماری که دارند مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

یکی دیگر از کاربردهای بی نظیر این  قفسه های ریلی چند منظوره( کمد ریلی متحرک چند منظوره) می‌توان به راحتی جا به جا کردن قفسه های این کمد اشاره کرد. که کاربر بسته به وسیله هایی که در داخل این قفسه ها می‌گذارند می‌تواند ابعاد این قفسه ها را تنظیم کند، و هم چنین با قابلیت تبدیل طبقات به لباس ، زونکن، فیلم و غیره، می‌تواند طبقات را متفاوت تنظیم و قابل دسترس کند.

قفسه متحرک ریلی چند منظوره