یکی از مشکلاتی که در سازمان ها و ارگان های دولتی وخصوصی وجود دارد کم بودن فضا و نداشتن امنیت کافی جهت نگهداری مدارک و اسناد می باشد که این امر سبب میگردد افراد از بایگانی ریلی جهت نگهداری اسناد و مدارک خود استفاده کنند. با بایگانی ریلی میتوانید اسناد و مدارک خود را در فضای کمتری نگهداری کنید و البته میتوانید فایل های خود را طبقه بندی کرده و در جای به خصوصی قرار دهید. همانطور که گفته شد بایگانی ریلی با در نظر گرفتن فضای بسیار اندکی جهت ذخیره سازی بیشتری از اسناد و مدارک و خدمات بهتر خواهد بود و میتوانید به وسیله سیستم بایگانی ریلی امنیت مدارک و اسناد خود را چندبرابر کنید. که در ادامه به بررسی امنیت بایگانی ریلی مجموعه پومر می‌پردازیم.

امنیت بایگانی ریلی

امنیت بایگانی ریلی

عملکرد بایگانی ریلی

بایگانی ریلی مجموعه پومر در بین قفسه هایی تعبیه شده است که فضای خالی بسیاری را جهت استفاده، حذف میکند که دیگر مشکل کمبود فضا را نداشته باشید. اگر به بایگانی ریلی توجه کرده باشید یک سیستم تولید شده ای می‌باشد که امکان دسترسی بسیار سریع را برای تمام مدارکی که در این سیستم قرار گرفته است را فراهم میکند. سیستم بایگانی ریلی بر روی ریل های تعبیه شده، که به وسیله دست به آنها فرمان داده می شود البته لازم به ذکر است برخی از این سیستم های بایگانی ریلی به کمک نیروی الکترونیکی که به واسطه گیربکس تولید شده اند حرکت میکنند. بایگانی ریلی در مدل و ابعاد و عمق های مختلفی جهت استفاده تولید میشوند که بر اساس حجم اسناد و مدارک شما عزیزان به کاربران ارائه می‌گردد.

عملکرد بایگانی ریلی

عملکرد بایگانی ریلی

فایل ریلی

در سیستم های بایگانی ریلی به دلیل آنکه به اسناد و مدارک و غیره، دسترسی کافی داشته باشید در قفسه یا فایل ریلی قرار میگیرند که همانطور که میدانید این فایل ها بر روی ریل هایی سوار هستند که این امکان را به شما میدهد تا به راحتی بتوانید آنها را باز و بسته کنید و به دلیل این قابلیت در بایگانی ریلی اسناد و مدارک کاربران مفقود نمی‌گردد.

فایل ریلی به صرفه

فایل های بایگانی ریلی بسیار مقرون به صرفه هستند که چندان قیمت بالایی ندارند و در اندازه های متفاوت متناسب با نیاز افراد تهیه و تولید میشوند.

پرونده های متناسب در بایگانی ریلی

فایل هایی که در سیستم بایگانی ریلی مورد استفاده قرار میگیرد شامل زونکن ها، پرونده ها، پوشه ها و مدارک های متفاوت نظیر مدارک های پزشکی و صنعتی و غیره می باشد و این فایل ها در اندازه های متفاوت برای ارگان های مختلفی می‌باشند.

خصوصیات بایگانی ریلی

سیستم های بایگانی ریلی از گذشته تا به امروز تغییراتی بسیار زیادی در ساخت خود داشته اند و میتوانید با خیال راحت محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

حذف راهروها در سیستم بایگانی ریلی

یکی دیگر از مزیت های بایگانی ریلی حذف راهرو ها می باشد که با حذف کردن این مورد 80 درصد فضای مفید را برای بایگانی ریلی فراهم کرده است که میتوانید اسناد و مدارک بسیاری را در سیستم بایگانی ریلی قرار دهید.

قفسه بندی دو طبقه بایگانی ریلی

سیستم های قفسه بندی دو طبقه در بایگانی ریلی یکی از بروز ترین و کاربردی ترین سیستم های امروزی هستند که پرونده ها با حجم بسیار بالا را در خود نگهداری میکند که در مقایسه با بایگانی تک طبقه 400 درصد فایل های بسیاری را در خود قرار میدهد که بیشتر این امر در فروشگاه ها و انبارها مورد استفاده قرار میگیرد.

در این مدل سیستم راهروهای دوتایی در بالا و پایین به صورت پشت سر هم حرکت میکنند که در گذشته این سیستم های بایگانی ریلی در اتاقک بایگانی تنها جهت ذخیره سازی با این چنین روش فشرده ای جهت استفاده زا پشته های بسیار بالا بود که برای استفاده از این پشته ها بایداز پله ها و نردبان ها و حتی اسنانسور های مخصوصی استفاده میشد.

امنیت سیستم بایگانی ریلی

یکی دیگر از ویژگی هایی که در بایگانی ریلی بسیار مورد توجه قرار میگرد امنیت سیستم بایگانی ریلی می باشد که در این سیستم ها میتوانید به راحتی پرونده و یا زونکن و یا اسناد خود را نگهداری کنید بدون انکه آسیبی به اسناد شما وارد گردد و در صورتی که اسناد شما به وسیله فایل ریلی طبقه بندی شده باشد میتوانید به راحتی به  اسناد و مدارک خود دسترسی داشته باشید. در شرکت پومر، بایگانی ریلی به وسیله دو قفل تعبیه شده است که امنیت بایگانی ریلی را دو چندان میکند. که این قفل ها جهت بلاک کردن کل سیستم می باشند که در ادامه به کاربرد این دو قفل در بایگانی ریلی میپردازیم. پس با مجوعه پومر همراه باشید.

قفل درب ها در بایگانی ریلی

همانطور که میدانید قفل درب ها در بایگانی ریلی، اخرین بلوکی که در سیستم بایگانی ریلی قرار دارد دارای درب می باشد که به درخواست مشتری نیز این درب ها امکان پذیر هستند و با قفل کردن سیستم بایگانی ریلی،امکان دسترسی یه محتویات سیستم بایگانی ریلی از بین رفته و امنیت بایگانی ریلی را برای زونکن ها و اطلاعات شما عزیزان فراهم میکند. لازم به ذکر است تمامیه محصولات شرکت پومر دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی هستند کهکاربران عزیز بسته به نیاز خود میتوانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند و البته میتوانید جهت خرید و سفارش محصول مورد نظر با کارشناسان ما در بخش پومر در تماس باشید.

قفل مرکزی در بایگانی ریلی

با استفاده از قفل مرکزی تعبیه شده در سیستم بایگانی ریلی افراد دیگر نمیتوانند بایگانی ریلی را چپ و راست کنند و همین امر سبب میگردد تا دسترسی به اسناد و مدارک و زونکن ها و غیره نیز فراهم نگردد. همانطور که میدانید قفل مرکزی در سیستم های بایگانی ریلی مجموعه پومر بر روی شاسی که روی بدنه تعبیه شده است قرار دارد تا از دید کاربران عادی پنهان بماند و تنها افراد معدودی میتوانند به این سیستم‌ها دسترسی داشته باشند و همین امر سبب جذب افراد بسیاری جهت خرید بایگانی ریلی می‌گردد.

نتیجه گیری

امنیت بایگانی ریلی در تمامیه ارگان ها جهت نگهداری اسناد و مدارک محرمانه بسیار ضروری می‌باشد که باید به آن توجه نمود.شرکت پومر با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است کاربران بسیاری را به خود جلب کند از جمله محصولات پومر میتوان به قفسه ریلی مکانیکی، قفسه ریلی برقی-الکترونیکی، قفسه ریلی اتوماتیک، قفسه ریلی ترکیبی، قفسه ریلی کتابخانه، قفسه متحرک چند منظوره، قفسه ریلی انبار نیز اشاره نمود. که عزیزان میتوانند بسته به موقعیت و شرایط خود محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.