مزیت قفسه بایگانی ریلی نسبت به قفسه بایگانی مکانیکی

اگر شما عزیزان هم مانند بسیاری از افراد دیگر درگیر نگهداری پرونده و اسناد و مدارک، زونکن و غیره هستید  و مکانی مناسب برای نگهداری آنها پیدا نمی‌کنید پیشنهاد مجموعه پومر این است که از بایگانی ریلی (قفسه بایگانی ریلی) استفاده کنید. قفسه بایگانی ریلی مکانی است که شماعزیزان میتوانید اسناد و مدارک خود را در آن نگهداری کنید.

البته میتوان گفت در راهروها قفسه ریلی مکانیکی، فضای بسیار کمتری را نسبت به قفسه بایگانی های ثابت اشغال می‌کند و همچنین ظرفیت نگهداری اسناد و مدارک در قفسه ریلی مکانیکی بیشتر از قفسه بایگانی ثابت است. همانطور که میدانید قفسه های ریلی مکانیکی با نیروی وارد شده انسانی حرکت می‌کنند که در کمدهای ریلی مکانیکی از گیربکس استفاده شده است که حرکت قفسه های بایگانی را بسیار آسان می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشترمی‌توانید در سایت پومر، بر روی لینک قفسه های بایگانی برقی،الکترونیک کلیک کنید و هم چنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع سیستم بایگانی به بخش قفسه های بایگانی مراجعه نمایید.

مشخصات کلی قفسه بایگانی ریلی

بدنه

بدنه تمامیه قطعات قفسه های بایگانی ریلی توسط پیچ و مهره به یکدیگر متصل شده اند و شما عزیزان میتوانید هرکدام از قفسه های بایگانی ریلی خود را در طول و عرض و ارتفاع نیز تنظیم کنید و همچنین قابلیت مونتاژ و دمونتاژ نیز دارد.

شاسی

شاسی قفسه های بایگانی ریلی به گونه ای طراحی شده ست که تمامی حجم بار اسناد و مدارک به چرخ های قفسه های بایگانی انتقال پیدا کرده است تا استحکام کافی جهت نگهداری ستون های قفسه بایگانی را داشته باشد.

سیستم گردش هوا

تمامیه قفسه های بایگانی ریلی ازسیستم گردش هوا بهره مند هستند و این مورد یکی از مزیت های طول عمر بیشتر اسناد و مدارک شما عزیزان می باشد.

وجود سیستم روشنایی هوشمند در قفسه های بایگانی ریلی مکانیکی

وجود سیستم روشنایی هوشمند در قفسه های بایگانی ریلی مکانیکی باعث میشود تا فرد به محض ورود به راهروی موردنیاز، روشنایی ایجاد شود و در نهایت بعد از اتمام کار و خروج فرد مورد نظر، راهرو خاموش شود و این امر باعث کاهش هزینه های موجود میگردد.

قابلیت چشم هوشمند در قفسه بایگانی ریلی مکانیکی

وجود چشم هوشمند در کابین های قفسه بایگانی ریلی مکانیکی به گونه ای است که در صورت تشخیص فرد یا هر شی دیگری قفسه های بایگانی را از حرکت باز میدارد و همین امر از اسیب رسیدن به فرد و شی مورد نظر جلوگیری می نماید.

قابلیت سنسور تثبیت کننده شرایط

وجود سنسور تثبیت کننده شرایط به گونه ای می باشد که در هر لحظه در قفسه های بایگانی ریلی مکانیکی شرایط بسیار ایمن و استانداردی را تست می نماید.

قابلیت ارتباط هوشمندانه با رایانه

با استفاده از نرم افزار مدیریت اسنادی که برای قفسه های بایگانی ریلی مکانیکی وجود دارد شما عزیزان میتوانید باز و بسته شدن درب سیستم بایگانی ریلی مکانیکی و باز و بسته شدن قفل یونیت و همچنین نگهداری مدارک و اسناد و غیره را در سیستم بررسی نموده و از آنها اطلاع پیدا کنید.

قفسه بایگانی ریلی مکانیکی

مشخصات کلی قفسه بایگانی برقی- الکترونیک

حرکت توسط ریموت کنترل

یکی از مزیت های قفسه ریلی برقی-الکترونیک این است که شما عزیزان میتوانید سیستم بایگانی ریلی خود را با ریموت کنترل کنید حتی اگر از سیستم بایگانی ریلی برقی- الکترونیک نیز فاصله داشته باشید.

حرکت اتوماتیک توسط رایانه

شما عزیزان میتوانید به راحتی با استفاده از کد تعریف شده برای هر پرونده ای، پرونده مورد نظر خود را در فاصله زمانی کوتاه پیدا کنید که این امر باعث میشود ازنیروی انسانی کمتری برای پیدا کردن اسناد مدارک خود استفاده کنید.

حرکت الکترونیکی توسط پنل

شما میتوانید با استفاده از پنل تعبیه شده بر روی فایل های موجود میتوانید راهرویی که فایل ها و اسناد شما عزیزان در آن قرار دارد را به حرکت در آورید.

قفسه بایگانی ریلی الکترونیکی-برقی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *