بایگانی ریلی یکی از بهترین شیوه های ذخیره سازی اسناد و مدارک به حساب می‌آید که امروزه بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی جهت بایگانی کردن اسناد و مدارک محرمانه و عمومیه خود از بایگانی ریلی استفاده میکندد. همانطور که میدانید بایگانی ریلی علاوه بر باعث افزایش حجم بایگانی اسناد سبب افزایش امنیت بایگانی نیز میگردد که شما عزیزان میتوانید در صورت نبود فضا از بایگانی ریلی نیز استفاده کنید. همین امر باعث میگردد تا بیشتر سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی که به جهت بایگانی کردن اسناد و مدارک خود از قفسه ها استفاده میکنند به سمت بایگانی ریلی تمایل داشته باشند. اما حالا شاید برای شما عزیزان سوالی مطرح گردد که سیستم های بایگانی ریلی در مقایسه با بایگانی ثابت قیمت مقرون به صرفه ای دارند یا نه! در این مورد باید بگوییم که اگر بخواهید اسناد و مدارک خود را با استفاده از با استفاده از بایگانی ساده که به شکل ثابت میباشد انجام دهیم صرفا نیازمند فضای مناسب و بزرگ خواهیم بود تا بتوانیم بایگانی ثابت را در آن قرار دهیم و برای این امر باید هزینه بسیار زیادی را صرف نمود.

قیمت بایگانی ریلی

قیمت بایگانی ریلی

قیمت بایگانی ریلی چگونه محاسبه میشود؟

در کنار تمام مزیت هایی که بایگانی ریلی در ارگان های دولتی و خصوصی دارد این سوال پیش می‌آید که چطور قیمت بایگانی ریلی محاسبه میگردد؟ مواردی وجود دارند که در روند قیمت گذاری بایگانی ریلی بسیار موثر می‌باشد. تجهیزات اداری به دو دسته تقسیم میگردد که قیمت گذاری را متفاوت میکند در دسته اول محصولاتی قرار دارندکه خریدار برحسب شرایط و درخواست مشتری تولید شده است که البته این محصول قیمت متفاوتی را به نسبت قیمت محصولات دیگر دارد. اگر بخواهیم مثالی ساده بزنیم میتوانیم محصولاتی همچون بایگانی ریلی اشاره کنیم که برحسب نیاز و درخواست مشتری در ابعاد و شکل های متفاوتی هستند که این محصولات دارای قیمت متفاوتی می‌باشند. در دسته دوم نیز میتوان به قفسه های بایگانی ثابت اشاره نمود که به صورت کلی قیمت گذاری میشوند البته تمامیه محصولات را شما میتوانید در ابعاد مختلف و بسته به سلیقه خود آنها را خریداری کنید.

ابعاد بایگانی ریلی

همانطور که در توضیحات بالا گفته شد سیستم های بایگانی ریلی بر اساس نیاز کاربران و محلی که قرار است در آنجا نصب گردند تولید میشود. چه بسا در محیطی که میخواهید سیستم بایگانی ریلی را در آن قرار دهید، 5 قفسه با ابعاد و اندازه های مشخص قرار گیرد و در محیطی دیگر 2 قفسه با ابعاد و اندازه های دیگری جایگذاری گردد و لازم به ذکر است شرکت هایی که محصول را سفارش میگیرند مکانی را که قرار است در آن سیستم بایگانی ریلی در آن نصب گردد نقشه برداری میشود که بر اساس اندازه های تعیین شده قیمت محصول مورد نظر که بایگانی ریلی میباشد نیز تعیین میگردد.

ابعاد بایگانی ریلی

ابعاد بایگانی ریلی

کیفیت قطعات استفاده شده در قیمت بایگانی ریلی

تمامیه محصولاتی که تولید میشوند بسته به قطعاتی که از آنها در محصولات استفاده میگردد قیمت آنها نیز متغیر می‌شود. امکان دارد در محصولی از قطعات بیشتری استفاده گردد که این امر باعث میشود که قیمت محصولی همچون بایگانی ریلی نیز تغییر کند و حالا شاید برایتان سوالی پیش آید که آیا خرید از تولید کنندگانی محصول خود را با قیمت بسیار پایین در بازار عرضه میکنند، مفید خواهد بود؟

ارتباط مستقیم قیمت بایگانی ریلی با مشخصه های فنی و سوابق شرکت

به طور کلی دو بخش کاملا مجزا در جهت تعیین قیمت وجود دارد:

  • مشخصات فنی که توسط شرکت های تولیدی ارایه میگردد
  • سابقه شرکت های تولید و گارانتی و خدمات پس از فروش آنها
قیمت بایگانی ریلی

قیمت بایگانی ریلی

مشخصات فنی که توسط شرکت های تولیدی ارائه میگردد

مشخصه های فنی در بایگانی ریلی یکی از عوامل مهم و اساسی در قیمت گذاری محصول مورد نظر می باشد که بیشتر موادی که در محصولی همچون بایگانی ریلی استفاده میگردد شامل ورق و فلز است که ضخامت ورق و فلز و نحوه خم شدگی آنها نیز قابل ذکر است که ورق باکیفیت استفاده گردد یا بی کیفیت، که این امر نیز در قیمت گذاری بسیار مهم می‌باشد.

مورد دیگری که باید به آن اشاره نمود رنگ آمیزی بایگانی ریلی میباشد که آیا شما میخواهید این رنگ ها در سیستم بایگانی ریلی تا مدت ها برای شما کارکرد داشته باشد یا ماندگاری رنگ برای شما عزیزان در اولویت نمیباشد که رنگ های سنتی را برای رنگ آمیزی قبول دارید یا خط رنگ فول اتومات را انتخاب میکنید، که در این امر باید این موارد را مدنظر داشته باشید.

مورد سومی که باید آن اشاره نمود قطعات مصرفی که در تمامیه محصولات همچون بایگانی ریلی مورد استفاده قرار میگیرد مانند چرخ دنده ها و دستگیره ها و غیره که این قطعات مصرفی در بایگانی ریلی میتوانند عمر محصول شما را بیشتر یا کمتر کنند. که قطع به یقین در قیمت گذاری بایگانی ریلی بسیار موثر می‌باشد.

بایگانی ریلی

بایگانی ریلی

سابقه شرکت های تولیدی و خدمات پس ازفروش و گارانتی

مورد دومی که باید به آن اشاره نمود سابقه شرکت های تولیدی و خدمات پس از فروش و گارانتی می‌باشد که البته لازم به ذکر است که چطور یک شرکتی که 5 سال است که تاسیس شده میتواند شامل خدمات پس از فروش 20 ساله باشد؟ اما شرکت پومر با بیش از چند سال سابقه در تولید قفسه های بایگانی ریلی در ایران گوی سبقت را از رقیبان خود ببرد و این تجربه را تضمین تولید محصولات خود میکند.

نکته ای که حائز اهمیت است این است که قبل از آنکه محصول مورد نظر خود را خریداری کنید در خصوص شرکت و محصولی که میخواهید خریداری کنید تحقیق های لازم را انجام دهید تا محصول مورد نظر شامل قطعات باکیفیتی باشد که وجود قطعات بی کیفیت باعث میگردد که عمر محصول مورد نظر خود همچون بایگانی ریلی نیز کوتاه گردد البته که ظاهر محصولات چیزی را نمایان نمیکند اما در طولانی مدت و استفاده از کالای مورد نظر میتواند مشکلاتی را برای شما به وجود آورد. پس در خرید محصول خود همچون بایگانی ریلی دقت به عمل آورید. تمام مواردی که در بالا ذکر شد نحوه تعیین قیمت بایگانی ریلی می‌باشد که خریداران قبل از خرید سیستم بایگانی نیز مواردی که در بالا به آنها اشاره شد را مورد بررسی قرار دهند تا دچار خرید بی کیفیت به بهانه قیمت پایین نگردند. بی شک کمپانی پومر میتواند بهترین محصولات را بسته به نیاز افراد ارائه دهد و عزیزان میتوانید جهت خرید و مشاوره محصول مورد نظر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین مشاوره را برای خرید محصول خود دریافت کنید.