قفسه بندی انبار

امروزه قفسه بندی انبار به روش های جدیدی انجام می شود. به کارگیری تکنولوژی های جدید در قفسه بندی انبار به شما کمک می کند که از فضای انبار خود نهایت استفاده را کنید. در ادامه این مطلب با بررسی تکنولوژی های جدید در قفسه بندی انبار همراه ما باشید.

معرفی انواع تکنولوژی های جدید در قفسه بندی

به طور کلی دو سیستم جدید در قفسه بندی انبار شکل گرفته است که در این بخش قصد داریم آن ها را معرفی کنیم.

تکنولوژی هوشمند: برای قفسه بندی انبار می توانید از تکنولوژی هوشمند استفاده کنید. از مزایای تکنولوژی هوشمند می توان به وجود سنسور ها، هوش مصنوعی و استفاده از فناوری های پیشرفته اشاره کرد. با استفاده از ویژگی های جدید در تکنولوژی هوشمند می توان قابلیت ها جدیدی  را به سیستم های انبار داری برای قفسه بندی اقلام اضافه کرد.

کاربرد های تکنولوژی هوشمند:

ردیابی محصولات: مدیریت بهتر موجودی کالا ها و کاهش سرقت

مدیریت موجودی: کاهش هزینه های انبار داری و افزایش رضایت

کنترل دسترسی: افزایش و بهبود امنیت انبار ها

تکنولوژی خودکار: بروز شدن سیستم انبار داری به معنی استفاده از ماشین آلات جدید با هدف راحت تر کردن روند قفسه بندی در انبار است. از تکنولوژی های خودکاری که می توانید در سیستم انبار داری از آن ها استفاده کنید می توان به جا به جایی محصولات و مدیریت بهتر انبار اشاره کرد. یکی از خطراتی که جان و سلامت افراد را در سیستم انبار داری بسیار تهدید می کند عدم استفاده از تکنولوژی های بروز است. تکنولوژیی های بروز باعث می شوند تا کار ها راحت تر انجام شود و دیگر سلامتی افراد به خطر نیفتد. با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته کارهایی مانند: جا به جایی محصولات، بارگیری، تخلیه نیز بسیار راحت تر و در حالتی امن انجام می شوند.

 

قفسه بندی انبار

مزایای استفاده از تکنولوژی جدید در قفسه بندی انبار

خودکار سازی: تکنولوژی های مربوط به خودکارسازی تاثیر مستقیمی بر روی افزایش بهره وری در انبار ها می گذارد. اجرای خودکار سازی در سیستم انبار داری کمک بسیاری به فرآیند های انبار داری مانند: جا به جایی، بارگیری و تخلیه بار ها می کند. از مزایای خودکار سازی سیستم انبار داری می توان به کاهش زمان و نیروی انسانی مورد نیاز اشاره کرد.

بهبود مدیریت موجودی: به کارگیری تکنولوژی هوشمند در سیستم انبار داری باعث می شود که به راحتی بتوانید از موجودی انبار خود مطلع شوید.

بهبود دسترسی به محصولات: کارگران انبار به کمک تکنولوژی بروز محصولات را سریع تر پیدا خواهند کرد.

 

قفسه بندی انبار

پیاده سازی اینترنت اشیا در قفسه بندی انبار

اینترنت اشیا به مدیریت بهتر موجودی اقلام انبار کمک می کند. همچنین در کاهش خطرات ناشی از اشتباه های تصادفی در انبار نقش مهمی خواهد داشت. اگر قصد دارید امنیت انبار و اقلام موجود در آن را افزایش دهید می توانید اینترنت اشیا را در این سیستم پیاده سازی کنید. از دیگر مزایای استفاده از اینترنت اشیا در انبار می توان به کنترل رطوبت، دما و .. اشاره کرد.

 کاربرد سیستم iot

به طور کلی این سیستم در دو حالت دستی و خودکار اجرا خواهد شد. جالب است بدانید که سیستم iot به انبار شما کمک می کند تا موجودی دقیقی از محصولات خود داشته باشید. اگر به دنبال هوشمند سازی انبار خود هستید پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت بایگانی ریلی پومر و مشاهده محصولات آن می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *