رک دوار قفسه بایگانی چرخشی هوشمند

قفسه های بایگانی انواع و اقسام مختلفی دارند که یکی از انواع این سیستم های بایگانی کمد دوار یا قفسه چرخشی هوشمند است. برای نگهداری اسناد و فایل ها نیاز به قفسه‌ای امن با قابلیت دسترسی سریع در حداقل فضا می باشد که بهترین گزینه برای این امر رک دوار قفسه بایگانی دوار هوشمند است.

همچنین در مواردی از سیستم‌های بایگانی برای مدیریت اسناد با کالا به صورت انبوه و گسترده در فضاهایی که نمی توان از قفسه بایگانی ریلی مکانیکی استفاده کرد مناسب ترین گرینه قفسه چرخشی هوشمند می باشد که کاربر با قرار گرفتن یا نشستن جلوی قفسه چرخشی هوشمند می‌تواند به اسناد و کالای مورد نیاز خود به سهولت دسترسی پیدا کند.

 

رک دوار

قفسه چرخشی هوشمند

قفسه بایگانی دوار یا رک دوارمدرن ترین سیستم بایگانی اسناد و کالا و بهترین سیستم بایگانی چرخشی هوشمند جهت نگهداری اسناد و کالایی که نیاز به امنیت بالا دارد.

قبل از انقلاب چند دستگاه چرخشی توسط دولت وقت وارد شده و در سازمان های مهم کشور استفاده می شده است. اما بعد از انقلاب اسلامی ، شرکت تولید کننده و صادر کننده به کشور خدمات پس از فروش دستگاه بایگانی چرخشی را قطع می کند. پس از انقلاب تا سال 1390 از دستگاه های بایگانی چرخشی به سختی استفاده میشد و بدلیل نبود علم نگه داری بصورت سعی و خطا دستگاه ها تعمیر میشدند. در سال 1390 به دست مهندسین توانمند بصورت تخصصی خدمات پس از فروش دستگاه های بایگانی چرخشی برعهده گرفته شد و بعداز مدتی با استفاده از روش معکوس دستگاه بایگانی چرخشی به صورت بومی تولید شد.

روش کارکرد دستگاه چرخشی بایگانی رک دوار

دستگاه بایگانی چرخشی هوشمند رک دوار حرکتی بصورت چرخ و فلک دارد و دور محور تعبیه شده میچرخد و با چرخشی که انجام می دهد موارد خواسته شده را در اختیار اپراتور قرار می دهد

دستگاه بایگانی چرخشی هوشمند رک دوار دارای یک صفحه لمسی می باشد تا کاربران سیستم بایگانی چرخشی، سند و موارد مورد نیاز خود را فراخوانی کنن، رک دوار این قابلیت را دارا می باشد، ظرف مدت هشت ثانیه مورد خواسته شده را جلوی دست کاربر بیاورد و چراغ جلوی مورد خواسته شده روشن می شود تاکاربری برای کاربران سریع‌تر و راحت تر باشد.

کاربرد قفسه چرخشی بایگانی رک دوار

سیستم نگهداری اسناد و کالا رک دوار جهت نگهداری انواع کالا های حساس در زمینه ها و صنایع مختلف از جمله صنایع نظامی، انبار های صنعتی، کالاهای پزشکی و دارویی و… کاربرد دارد.

همچنین در زمینه نگهداری اسناد نیز سیستم بایگانی چرخشی دوار جهت نگهداری و مدیریت انواع اسناد معمولی، با درجه امنیتی بالا و.. کاربرد دارد.

دستگاه بایگانی چرخشی هوشمند با توجه به امکاناتی که به اپراتور میدهد توانایی نگه داری از اسناد، مواد دارویی، تجهیزات نظامی، موادغذایی و… که دارای شرایط نگهداری خاص هستند را دارا می باشد. و اکنون در مراکز مختلفی از دستگاه بایگانی چرخشی هوشمند رک دوار استفاده می شود.

تولید و مونتاژ قفسه بایگانی رک دوار

پومر بایگان صنعت شرکتی معتبر در صنعت تولید قفسه بایگانی با سوابق درخشان و دراز مدت در زمینه طراحی و تولید انواع سیستم های بایگانی ریلی شامل قفسه های ریلی مکانیکی، اتوماتیک، برقی و… و انواع قفسه بایگانی ثابت و دوار و ملزومات اداری می‌باشد. پومر صنعت تضمین بهترین کیفیت و سریع تریین زمان ممکن در تولید و مونتاژ قفسه بایگانی می‌باشد.