قفسه بندی تاشو

یکی از مدل های قفسه بندی فلزی، قفسه بندی تاشو نیز می باشد. از قفسه بندی تاشو در انبار ها و فضای های محدود برای چیدمان کالاها استفاده می شود. با استفاده از قفسه بندی تاشو به راحتی می توانید در صورت نیاز آن را جمع کرده و مقدار زیادی از فضا را آزاد کنید. در ادامه بیشتر درباره ویژگی های استفاده از قفسه بندی جمع شونده نیز صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

قفسه بندی و انواع مدل های آن

یکی از مهم ترین موارد در راه اندازی انبار  و فروشگاه ها استفاده از قفسه بندی ثابت فلزی نیز می باشد. قفسه بندی به شما کمک می کند کالا ها را به خوبی چیدمان کرده و بیشترین استفاده را از فضای انبار داشته باشید.  یکی از کاربردی ترین سیستم های قفسه بندی، قفسه بندی جمع شونده نیز می باشد. جالب است بدانید که قفسه بندی تاشو نیز دارای انواع مختلفی است. از انواع مدل های قفسه بندی تاشو نیز می توان به قفسه بندی جمع شونده ساده، قفسه بندی جمع شونده با سطوح قابل تنظیم و .. نیز اشاره کرد.برای درک بهتر در ادامه به تعریف هر یک از آن ها پرداخته ایم.

قفسه بندی تاشو ساده

یکی از مدل های معمولی این نوع قفسه بندی، قفسه جمع شونده ساده نیز می باشد. این قفسه بندی با استفاده از یک مکانیزم ساده و استفاده از مفصل عمل می کند. اگر فضای شما برای نگهداری کالاها کوچک است بهترین گزینه برای شما و رفع این محدودیت ها خرید قفسه بندی جمع شونده معمولی نیز می باشد. تاشو بودن این قفسه بندی ها به شما کمک می کند در زمان هایی که به محتویات قفسه نیازی ندارید آن را به راحتی تا کنید و فضای بیشتری داشته باشید.

 

قفسه بندی تاشو

قفسه بندی جمع شونده با سطوح قابل تنظیم

بدون شک قفسه بندی جمع شونده با سطوح قابل تنظیم بیشتر از مدل ساده به کار شما خواهد آمد. چرا که قفسه بندی جمع شونده معمولی قابلیت تنظیم سطوح را ندارد. اما در این نمونه قفسه بندی فلزی در صورت نیاز شما می توانید به راحتی ارتفاع سطوح راه تنظیم کنید. بنابراین اگر کالاهایی که در اختیار دارید ابعاد متنوعی دارند به راحتی می توانید ساختار قفسه را با ابعاد محصولات خود تنظیم کنید و چیدمان فضای انبار خود را به راحتی انجام دهید. بیشترین کاربرد قفسه جمع شونده با سطوح قابل تنظیم در انبار هایی دیده شده که به قفسه های چند منظوره با کاربرد های مختلف نیاز دارند.

قفسه جمع شونده درب دار:

یکی از انواع مدل های قفسه بندی تاشو، قفسه بندی تاشو درب دار نیز می باشد. قفسه بندی تاشو درب دار به شما این امکان را می دهد که پس از چیدمان قفسه درب آن را ببندید تا دیگر شخصی نتواند به محتویات داخل آن دسترسی داشته باشد. بنابراین استفاده از قفسه بندی های درب دار بسیار امن تر خواهد بود. طراحی درب در این مدل قفسه بندی به صورت برشی و جنبی نیز می باشد.                 

قفسه جمع شونده قابل حمل :

اگر در فضای انبار شما جا به جایی قفسه ها از اهمیت بالایی برخوردار است می توانید از قفسه بندی جمع شونده قابل حمل نیز استفاده کنید. از مزایای قفسه بندی های تاشو قابل حمل می توان به وزن سبک آن ها اشاره کرد. همین مسئله باعث شده که در فروشگاه ها، نمایشگاه ها و .. از این نوع قفسه بندی استفاده شود.

 

قفسه بندی تاشو

بررسی کاربرد های قفسه جمع شونده در خانه

جالب است بدانید که قفسه جمع شونده کاربرد بسیاری در مصارف خانگی دارند. در واقع ویژگی های این نوع قفسه بندی باعث شده تا مورد محبوبیت افراد برای مصارف خانگی قرار بگیرد برای درک بهتر این مطلب در ادامه قصد داریم به کاربرد قفسه بندی تاشو در خانه نیر بپردازیم.

لیستی از مصارف خانگی محبوب :

آشپزخانه : اگر به دنبال یک گزینه خوب و کاربردی برای قفسه بندی مواد مهم در آشپزخانه مانند : ظرف ها و اقلام مختلف  هستید بهترین گزینه برای شما خرید قفسه بندی تاشو نیز می باشد. 

حمام: وسایل بسیاری در حمام وجود دارد که نیاز است آن ها را به کمک قفسه ها مرتب کنیم. بنابراین می توانید برای چیدمان بهتر وسایل خود در حمام مانند: لوازم آرایش، حوله، لوازم بهداشتی و.. از این نوع قفسه بندی استفاده کنید.

اتاق خواب: قفسه جمع شونده در اتاق خواب باعث می شود که بیشتر وسایل شما مانند کتاب ها، وسایل شخصی، لباس ها و.. را به راحتی چیدمان کنید.

اتاق کودک: یکی از مهم ترین بخش هر خانه ای اتاق خواب کودکان نیز می باشد. اتاق خواب کودکان بسیار بهم ریخته می شود و لازم است آن را به نحوی مرتب کنید. یکی از روش های عالی برای چیدمان اسباب بازی ها در اتاق کودکان استفاده از قفسه بندی های فلزی تاشو نیز می باشد.

 

قفسه بندی تاشو

کاربرد های مهم قفسه بندی جمع شونده

  • صنعت خودروسازی
  • نگهداری محصول نهایی
  • خطوط تولید و کارگاه‌ ها
  • انبارها و انبارهای لجستیک
  • صنایع تولیدی و خطوط تولید
  • ذخیره سازی لوازم و مواد اولیه
  • نگهداری لوازم در صنعت خیاطی
  • صنعت خدمات رستورانی و هتلداری
  • ذخیره‌ سازی لوازم آشپزخانه و تجهیزات
  • قفسه‌ های جمع‌ شونده در صنایع تولیدی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *