بایگانی ریلی برقی در واقع همان سیستم بایگانی مکانیزه است که با استفاده از نیرو محرکه برقی الکتریکی کار می کند. بنابراین حرکت قفسه های بایگانی به کمک جریان برق انجام می شود. در ادامه بیشتر درباره نحوه عملکرد و مزایای خرید بایگانی ریلی برقی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بایگانی ریلی چیست؟

بایگانی ریلی یک سیستم ذخیره‌سازی و مرتب‌سازی اسناد، اطلاعات و اسناد مختلف در یک سازمان یا شرکت است. در این سیستم، اسناد و اطلاعات به صورت منظم و سازمان‌یافته در فضایی مجزا نگهداری می‌شوند تا در صورت نیاز به آنها دسترسی آسان تر باشد. 

 

بایگانی ریلی برقی

معرفی مزایای بایگانی ریلی

مدیریت ریسک: با داشتن یک بایگانی ریلی مطمئن و مرتب، سازمان‌ها می‌توانند ریسک‌های مربوط به از دست رفتن اطلاعات مهم و حساس را کاهش دهند.

بهبود بهره‌وری: اطلاعات و اسناد ذخیره‌شده در بایگانی ریلی به صورت آسان در دسترس تیم‌ها قرار می‌گیرد، که این امر به بهبود کارایی و بهره‌وری در سازمان کمک می‌کند.

پایبندی به قوانین و مقررات: برخی از صنایع و شرکت‌ها به دلیل نیاز به رعایت قوانین و مقررات مربوط به نگهداری و مدیریت اسناد، از بایگانی ریلی استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه مدارک و اطلاعات مورد نیاز در دسترس هستند.

سازماندهی و مرتب‌سازی: این سیستم به شرکت‌ها کمک می‌کند تا اسناد خود را بر اساس موضوعات، تاریخ‌ها، یا دیگر معیارهای مرتب‌سازی کنند و از امکان دسترسی آسان به اسناد برای تیم‌ها و کارمندان خود بهره‌مند شوند.

کاهش فضای فیزیکی: با استفاده از بایگانی ریلی، شرکت‌ها می‌توانند نیاز به فضای ذخیره‌سازی فیزیکی را کاهش داده و هزینه‌های مربوط به نگهداری اسناد را کاهش دهند.

 

بایگانی ریلی برقی چیست؟

بایگانی ریلی برقی در واقع همان سیستم بایگانی مکانیزه است که با استفاده از نیرو محرکه برقی الکتریکی کار می کند. بنابراین حرکت قفسه های بایگانی به کمک جریان برق انجام می شود. یکی از مدرن ترین مدل های کمد بایگانی ریلی، بایگانی ریلی برقی نیز می باشد. بنابراین اگر به دنبال جدیدترین محصولات در جهت بروز رسانی سیستم شرکت خود هستید پیشنهاد ما به شما خرید سیستم بایگانی ریلی برقی از سایت معتبر پومر نیز می باشد. چرا که خرید بایگانی ریلی هوشمند به شما کمک می کند تا از نیروهای خود  در بخش های مهم تری استفاده کنید و تنها یک نیرو به بخش بایگانی سازمان اختصاص دهید. همچنین باید بدانید که کار با بایگانی ریلی هوشمند بسیار آسان است و همه چیز با استفاده از ریموت کنترل بایگانی ریلی قابل کنترل خواهد بود.

ویژگی های خرید بایگانی ریلی اتوماتیک

مدیریت هزینه: استفاده از بایگانی ریلی اتوماتیک معمولاً منجر به کاهش هزینه‌های مرتبط با مدیریت اسناد و نگهداری فضای ذخیره‌سازی می‌شود.

سرعت دسترسی: بایگانی ریلی اتوماتیک به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، امکان دسترسی سریع و فوری به اطلاعات را فراهم می‌کند.

کاهش خطاها: با حذف نیاز به دخالت دستی، این سیستم‌ها از خطاهای انسانی کاهش می‌دهند و دقت و دقت در مدیریت اطلاعات را افزایش می‌دهند.

ذخیره‌سازی خودکار: اطلاعات و اسناد به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت دستی در سیستم ذخیره می‌شوند، که این امر زمان و زحمت مربوط به فرآیند ذخیره‌سازی را کاهش می‌دهد.

سازماندهی هوشمند: این سیستم‌ها با استفاده از الگوریتم‌ها و هوش مصنوعی، اسناد را به صورت هوشمند سازماندهی و دسته‌بندی می‌کنند، که این امر فرآیند جستجو و دسترسی به اطلاعات را سریع‌تر و کارآمدتر می‌کند.

امنیت اطلاعات: بایگانی ریلی اتوماتیک معمولاً دارای سیستم‌های امنیتی قوی است که اطلاعات را در مقابل دسترسی غیرمجاز و حملات سایبری محافظت می‌کند.

بررسی مزایای سیستم بایگانی برقی نسبت به مکانیکی

سیستم بایگانی مکانیکی نیز با استفاده از ریل ها قابلیت حرکت دادن قفسه ها را به سمت راست و چپ دارد. یکی از مزایای استفاده از  سیستم بایگانی ریلی مکانیکی نگهداری اسناد در امن ترین حالت ممکن نیز می باشد. همچنین اگر دارای فضای محدودی در سازمان خود برای نگهداری و بایگانی اسناد خود هستید با انتخاب و خرید کمد بایگانی ریلی مکانیکی می توانید حجم بسیاری از اسناد را بدون محدودیت برای مدت زمانی طولانی نگهداری کنید. تفاوت سیستم بایگانی ریلی مکانیکی با سایر کمد های بایگانی ریلی در نیرویی است که باعث به حرکت در آمدن قفسه ها می شود. نیروی محرکه مکانیکی به کمد بایگانی مکانیکی قدرت حرکت قفسه ها را می دهد. اجزای تشکیل دهنده کمد بایگانی ریلی مکانیکی شامل : سیستم گیربکس، سینی طبقات، کاور ها و .. نیز می باشند. همانطور که می دانید سیستم بایگانی برقی با استفاده از جریان برق حرکت کرده و دسترسی به اسناد را فراهم می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *