قفسه خودراهرو

قفسه خودراهرو جز آن دسته از سیستم های قفسه بندی مناسب برای انبار است. بدون شک با استفاده از قفسه خود راهرو شاهد رشد اقتصادی در کسب و کار خود خواهید بود. اگر قصد استفاده از بهترین سیستم ها را برای محیط انبار خود دارید پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت پومر و خرید قفسه خود راهرو نیز می باشد. چرا که با خرید این قفسه 40 درصد آزاد سازی فضای انبار را تجربه خواهید کرد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر درباره قفسه خود راهرو هستید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

مختصری درباره قفسه خودراهرو

یکی از دشوار ترین تصمیم ها برای عملکرد بهتر در انبار انتخاب نوع قفسه آن است. چرا که قفسه بندی نقش مهمی در چیدمان و دسترسی به کالاهای موجود درانبار را دارد. اگر به دنبال بهترین نوع سیستم قفسه بندی هستید ما به شما خرید قفسه خود راه رو را پیشنهاد می کنیم. یکی از کارآمد ترین مدل های سیستم قفسه بندی خود راهرو است. قفسه بندی خود راهرو (درایوین راک) به صورت ثابت در محیط انبار شما قرار می گیرد و تمامی نیاز های شما را نسبت به چیدمان و دسترسی کالا فراهم می کند. با استفاده از قفسه خود راهرو فضای انبار شما به تعدادی راه رو های موازی تقسیم خواهد شد. رفت و آمد لیفتراک ها در این انبار نیز محدود است. بنابراین لیفتراک ها باید به صورت مستقیم وارد انبار شده و به صورت مستقیم دنده عقب گرفته و خارج شوند. شاید با خودتان فکر کنید که این نوع محدودیت می تواند تاثیر های بدی را در انبار داشته باشد اما باید بدانید که عدم چرخش لیفتراک در انبار باعث می شود که سرعت چیدمان کالا ها و خارج کردن آن ها از انبار چند برابر شده و به هیچ عنوان زمان هدر نرود. از دیگر مزایای استفاده از قفسه خود راهرو می توان به افزایش امنیت بارگیری و بارگذاری در این سیستم اشاره کرد.

قفسه خودراهرو

ویژگی های استفاده از قفسه خود راهر و

  • افزایش عمر و ماندگاری قفسه ها
  • کاهش هزینه های فضا و افزایش بارگیری در انبار
  • مناسب برای ذخیره سازی در حجم زیادی از محصولات
  • افزایش فضا برای ذخیره سازی و چیدمان کالا با چگالی بیشتر
  • امکان استفاده از اجزای فولادی رول شکل و ترکیبات بازو و ریل زیاد
  • افزایش ماندگاری قفسه بندی ها و عدم وارد شدن آسیب به پایه های قفسه
  • ساختار بسیار محکم و ایمن به دلیل استفاده از قاب جوش داده شده در قفسه

کدام کسب و کار ها به قفسه خود راهرو نیاز دارند؟

اگر نمی دانید که قفسه خود راهرو مناسب شما هست یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است به نوع و حجم محصولات خود توجه کنید. اگر محصولات شما متنوع و بسیار زیاد هستند بهترین گزینه برای چیدمان آن ها خرید قفسه خود راهرو نیز می باشد. چرا که این نوع قفسه یک راه حل فوق العاده برای ذخیره سازی کالا ها با چگالی بالا نیز می باشد. از مزایای قفسه خود راهرو نیز می توان به قابل تنظیم بودن آن اشاره کرد. همچنین باید بدانید که با استفاده از این سیستم اولین محصولی که در قفسه چیدمان می شود آخرین محصولی است که از انبار خارج خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *