امروزه با گسترش تکنولوژی و تولید محصولات متعدد شرکت ها توانسته اند محصولاتی را تولید نمایند که بهینه سازی فضای بایگانی را افزایش دهند. مجموعه پومر نیز با بیش از چندین سال سابقه توانسته است نیاز کاربران بسیاری را که در ارگان های دولتی و خصوصی و بیمارستان ها و غیره مشغول به فعالیت هستند. با تولید محصولی با کیفیت و قیمت مناسبی نظیر بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی برقی-الکترونیک، بایگانی ریلی اتوماتیک، بایگانی ریلی چندمنظوره و غیره تولید نماید.

اینبار میخواهیم در بایگانی ریلی محصولی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر آنکه قیمت مقرون به صرفه ای دارد و جهت بهینه سازی هرچه بهتر فضای بایگانی میگردد. با استفاده از سیستم بایگانی ریلی مکانیکی میتوانید راهروهای اضافه را حذف نمایید و ظرفیت بایگانی را تا 3 برابر افزایش دهید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بایگانی ریلی مکانیکی

بایگانی ریلی مکانیکی

سیستم بایگانی ریلی مکانیکی

قفسه بایگانی ریلی مکانیکی یکی از سیستم های متحرکی میباشد که جهت بهینه سازی اسناد و مدارک مورد استفاده قرار میگیرد این محصول به دلیل استقبال آن در صنف های گوناگون دارای ابعاد و اندازه های گوناگونی تولید است. که در مقایسه با قفسه ثابت جهت حذف راهروهای اضافی و حداکثر فضای ذخیره سازی میگردد. همچنین استفاده از این سیستم بایگانی ریلی سبب جلوگیری از آلودگی هایی نظیر گرد و غبار و آلوددگی محیطی میشود و میتوانید با امنیت بیشتر اسناد و مدارک خود را در آن قرار دهید بدون آنکه افراد زیادی به آنها دسترسی داشته باشند. یکی از مزیت های استفاده از بایگانی ریلی مکانیکی مجموعه پومر این است که این محصول با استفاده از سیستم گیربکس تولید شده و دیگر احتیاجی به نیروی فیزیکی کاربر نمیباشد. یکی از تفاوت های بایگانی ریلی مکانیکی نسبت به قفسه های فلزی ثابت این است که در قفسه های ثابت فلزی داشتن راهروهای ثابت الزامی است در صورتی که در بایگانی ریلی مکانیکی و بایگانی ریلی اتوماتیک و بایگانی ریلی برقی-الکترونیک این امر صدق نمیکند.
اصولا استفاده نمودن از راهروهای ثابت برای محصولاتی همچون قفسه های کتابخانه مورد استفاده قرار میکیرد که افراد بتوانند به آسانی به کتاب های مورد نظر دسترسی داشته باشند. در بایگانی ریلی مکانیکی ریلی هایی در زیر کابین تعبیه شده است که امکان جابه جایی قفسه ها را داشته باشد و افراد بتوانند به آسانی به محتویات داخل بایگانی ریلی خود دسترسی داشته باشند.

بایگانی ریلی مکانیکی

قفسه بایگانی ریلی مکانیکی

مشخصات فنی بایگانی ریلی مکانیکی

مجموعه پومر همواره در تلاش است تا بتواند محصولاتی با قیمتی مناسب و با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری را تولید نماید که همین امر سبب میگردد تا متقاضی برای خرید محصولات بایگانی ریلی از پومر افزایش یابد. از جمله مشخصات فنی اجزای تشکیل دهنده این سیستم بایگانی ریلی شامل:

ریل: استفاده نمودن از ریل در زیر کابین های بایگانی ریلی مکانیکی سبب میگردد تا چرخ چدنی در کف زمین فیکس گردد و قفسه ها به وسیله چرخ ها در راستای موازی ریل قرار گیرند.

چرخ: چرخ هایی که در سیستم بایگانی ریلی مورد استفاده قرار میگیرند دارای جنس چدنی میباشند و استفاده نمودن از چرخ در بایگانی ریلی مکانیکی سبب حرکت بر روی ریل ها به وسیله نیرویی که با کاربر به وسیله فرمان به گیربکس وارد منتقل میگردد.

سقف و کف: سقف و کف بایگانی ریلی با استفاده از ورق های فولادی پوشیده شده و استفاده نمودن از سقفف و کف فولادی باعث میگردد تا حد کف بالا و پایین تعیین گردد. استفاده نمودن از کف در بایگانی ریلی سبب میگردد تا اسناد و مدارک در بایگانی ریلی سقوط نگردد و استفاده نمودن از سقف نیز جهت جلوگیری از عوامل محیطی همچون باد و باران و گرد و غبار میگردد.

کاور: استفاده نمودن از کاور در پشت و جلوی بایگانی ریلی سبب میگردد تا پوشش بسیار زیبایی را از دیدگاه کاربر داشته باشد.

پل نگهداری طبقات: استفاده از پل نگهداری طبقات در بایگانی ریلی باعث میگردد که اگر اسناد و مدارک سنگینی در داخل بایگانی ریلی قرار گرفت سبب خم شدن سینی داخل بایگانی ریلی نگردد.

سینی طبقات: استفاده نمودن از سینی طبقات در بایگانی ریلی مکانیکیسبب میگردد تا به آسانی بتوانید اسناد و مدارک خود را بر روی آن قرار دهید و وزن بارها بر روی سینی های تعبیه شده طبقات قرار گیرد. ابعاد و اندازه سینی طبقات متغیر بوده و کاربران میتوانند بسته به نیاز خود ابعاد و اندازه این سینی طبقات را برای بایگانی خود سفارش دهند. البته لازم به ذکر است میتوانید سینی طبقات با ابعاد و اندازه های مختلفی را در یک سیستم بایگانی ریلی نیز لحاظ کنید.

ستون ها: استفاده از ستون های بایگانی ریلی در هر محصول با فاصله 100 سانتی متر جهت تفکیک نمودن هر سینی طبقات انجام شده و سبب پایداریه هرچه بیشترقفسه بایگانی ریرلی میگردد. ستون ها بسته به تحمل هر باری دارای ضخامت و اشکال متفاوتی می باشد که عزیزان میتوانید در یک سیستم بایگانی ریلی چندین ستون با ابعاد و اندازه های مختلف نیز سفارش دهید.

سیستم گیربکس: استفاده نمودن از سیستم گیربکس در بایگانی ریلی مکانیکی سبب میگردد تا نیروی وارد شده توسط کاربر نیز به فرمان با استفاده از چرخ دنده انجام گیرد و بتوانید به راحتی با سیستم گیربکس فایل های خود را به حرکت درآورید. در قفسه های ثابت به سیستم گیربکس احتیاجی نخواهد بود چون قفسه ها ثابت بوده و نیازی به جابه جایی کابین ها به وسیله گیربکس نخواهید بود.

شاسی: یکی از کاربردی ترین و اصلی ترین بخش های سیستم بایگانی ریلی شاسی است که کلیه یونیت ها بر روی شاسی قرار میگیرند که شاسی حکم اسکلت در قفسه های بایگانی ریلی دارد و میتوان گفت اگر یک شاسی با کیفیتی را برای محصول خود قرار دهید باعث کیفیت و طول عمر هرچه بیشتر محصول شما میگردد. شاسی ها در بایگانی ریلی دارای دو نوع میباشند که یک شاسی متحرک و دیگری شاسی ثابت، که شاسی ثابت برای قفسه های ثابت مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت و خرید بایگانی ریلی در تهران

مجموعه پومر با بیش از چندین سال سابقه در تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است کاربران بسیاری را نه تنها در تهران بلکه در شهرستان ها نیز جلب نماید. محصولات بایگانی ریلی دارای قیمت های مختلفی هستند که افراد میتوانند بسته به نیاز خود محصول مورد نظیر خود را خریداری کنند. عزیزان میتوانید جهت خرید محصول مورد نظر با کارشناسان ما در مجموعه پومر در ارتباط باشید تا همکاران ما بتوانند بهترین مشاوره را بر حسب نیاز شما عزیزان به شما ارائه دهند.